NERW PW Nauka – Edukacja – Rozwój – Współpraca

1. Projekt "NERW PW": ZADANIE 22

MODYFIKACJA KSZTAŁCENIA NA STUDIACH II STOPNIA DLA KIERUNKU MECHANIKA I BUDOWA MASZYN

2. Projekt "NERW PW": ZADANIE 23

MODYFIKACJA KSZTAŁCENIA NA STUDIACH I STOPNIA DLA KIERUNKU PAPIERNICTWO I POLIGRAFIA

3. Projekt "NERW PW": ZADANIE 24

MODYFIKACJA KSZTAŁCENIA NA STUDIACH I I II STOPNIA DLA KIERUNKU ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI

4. Projekt "NERW 2 PW": ZADANIE 2

MODYFIKACJA PROGRAMÓW KSZTAŁCENIA NA STUDIACH I i II STOPNIA DLA KIERUNKU AUTOMATYZACJA i ROBOTYZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH

  1. Przygotowanie i opracowanie nowych planów modelowych dla kierunku AiR/AiRPP (I/II stopień, st. stacjonarne). Prace związane z opracowaniem nowego zestawu przedmiotów, ściśle są zależne od określenia nowych efektów kształcenia. Przedmioty będą dotyczyły np. tematyki związanej z programowanie obrabiarek i urządzeń sterowanych numerycznie. Wymienione oraz inne zagadnienia zostaną opracowywane jako przedmioty specjalistyczne.
  2. Przygotowanie i opracowanie materiałów dydaktycznych do nowych zajęć: w ramach modyfikacji kształcenia na studiach I i II stopnia na kierunku AiR/AiRPP przewidziano utworzenie 45 nowych przedmiotów, do których niezbędne jest przygotowanie całkowicie nowych materiałów dydaktycznych oraz kart przedmiotów/sylabusów.
  3. Przeprowadzenie konsultacji z otoczeniem społeczno-gospodarczym w ramach Rady Konsultacyjnej Pracodawców. Te działanie pozwoli ukierunkować prace komisji programowych na wymogi otoczenia społeczno-gospodarczego.
  4. Prowadzenie zajęć zawierających nowe elementy dydaktyczne - zarówno przez nauczycieli akademickich jak i przedstawicieli pracodawców. Przewidywany jest udział przedstawicieli Pracodawców w prowadzeniu zajęć (ok. 75 godzin w roku - działalność przewidziana na przedostatni rok trwania projektu), które pozwolą na zwiększenie dostępności do praktycznej wiedzy i zapoznanie się z rzeczywistymi problemami występującymi w przedsiębiorstwach związanych m.in. z mechaniką i budową maszyn, automatyką czy inżynierią produkcji. Przygotowanie i opracowanie nowych planów modelowych dla kierunku AiR/AiRPP (I/II stopień, st. stacjonarne). Prace związane z opracowaniem nowego zestawu przedmiotów, ściśle są zależne od określenia nowych efektów kształcenia. Zagadnienia te będą realizowane przez Zespół Roboczy. Przedmioty będą dotyczyły np. tematyki związanej z programowanie obrabiarek i urządzeń sterowanych numerycznie. Wymienione oraz inne zagadnienia zostaną opracowywane jako przedmioty specjalistyczne.
Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2012 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.