Konkurs o Nagrodę Siemensa i Politechniki Warszawskiej

Siemens i Politechnika Warszawska organizują konkurs, którego celemj est wspieranie rozwoju i osiągnięć studentów i młodych naukowców. Nagroda jest przyznawana projektom wykorzystującym rozwiązania industry4.0, wtymbig data,sztuczneji nteligencjii Internetof Things. Równie ważne jest, aby firmy pomagały uczynić swoje firmy bardziej przyjaznymi dla środowiska. Hasłem konkursu jest "zrównoważone branże poprzez transformację cyfrową i zielone technologie".

Warunki uczestnictwa

Konkurs przeznaczony jest dla co najmniej dwóch zespołów z całej Polski-studentów, doktorantów i naukowców. Skład jest arbitralny, a różnorodność się opłaci. Ważne jest, aby co najmniej 1 z uczestników był związany z polskim Uniwersytetem. Projekt może być reprezentowany przez zespół, a także przez wykładowców, Rady naukowe regionu, Rady Wydziału, Rady naukowe uniwersytetów i instytutów badawczych.

Zwycięzcy zostaną wybrani w kolejności dwuetapowej. Najpierw badanie jest to cenione przez zespół naukowców. Finaliści, którzy ukończyli ten etap, mogą zaprezentować swoje projekty w dniu demonstracji. Zwycięzcy są określani przez kierownika konkursu, w skład którego wchodzą przedstawiciele świata nauki i biznesu, z uwzględnieniem możliwości prezentacji i realizacji pomysłów.

Nagroda w konkursie wynosi 45 000PLN. Zwycięska drużyna otrzyma 20 000PLN, 2.miejsce 15 000PLN,  3. miejsce, 10 000PLN.

Wiecej