Oferty praktyk

W tym miejscu zamieszczane są oferty praktyk dla studentów naszego wydziału.

Informacje dot. formalności oraz kontakt do Pełnomocnik Dziekana MT PW ds. praktyk zawodowych TUTAJ.

Poszukujesz oferty praktyk - przejrzyj: LISTA FIRM OFERUJĄCYCH PRAKTYKI (plik Excela zabezpieczony hasłem, dostęp u Pełnomocnika Dziekana MT PW ds. praktyk zawodowych) oraz sprawdź poniższe oferty:

Asystent Działu Inwestycyjnego (26.10.2023)

Firma Byś, działająca w branży gospodarowania odpadami, zaprasza studentów do składania aplikacji do pracy/praktyki/stażu na stanowisko: Asystent Działu Inwestycyjnego
Oferta z dnia: 26.10.2023

Pobierz plik (pdf, 240,87 kB)

Asystent Działu Technicznego (26.10.2023)

Firma Byś, działająca w branży gospodarowania odpadami, zaprasza studentów do składania aplikacji do pracy/praktyki/stażu na stanowisko: Asystent Działu Technicznego
Oferta z dnia: 26.10.2023

Pobierz plik (pdf, 174,79 kB)

Letnie Praktyki w Centrum Wdrożeniowym Wadim Plast

Firma Wadim Plast Sp. z o.o. zaprasza Studentów na Letnie Praktyki w Centrum Wdrożeniowym.

Wadim Plast od ponad 30 lat oferuje produkty i usługi dla branży tworzyw sztucznych. Jesteśmy dostawcą kompletnych linii produkcyjnych, projektujemy i wdrażamy systemy chłodzenia, oferujemy elementy do budowy form wtryskowych. W ramach Centrum wdrożeniowego produkujemy formy wtryskowe, systemy gorącokanałowe, a także wyroby z tworzyw sztucznych.

Ze swojej strony oferujemy możliwość poznania firmy od podszewki zarówno od strony produkcyjnej, jaki i formalno-biurowej. Jak co roku nasza firma jest w stanie zaoferować możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole młodych ludzi począwszy od pracy przy maszynach wytwórczych, poprzez kontrolę jakości na maszynach pomiarowych, prace projektowa w biurze konstrukcyjnym, aż po pracę biurową przy tworzeniu dokumentacji i procedur produkcyjnych.
Co do terminów praktyk jesteśmy bardzo elastyczni i do każdego Studenta podchodzimy indywidualnie.

Pobierz plik (pdf, 2,46 MB)

Wakacyjny program stażowy (Hikvision)

Firma Hikvision, międzynarodowy lider w dostawie produktów i rozwiązań monitoringu wizyjnego, zaprasza do udziału w wakacyjnym programie stażowym: Paid Internship Program Summer 2022.
Lokalizacja: Warszawa, Kraków, Poznań, Trójmiasto

Pobierz plik (pdf, 2,62 MB)

Praktyki w działach technicznym, utrzymania ruchu i magazynowania (ASMET Sp. z o.o.)

Firma ASMET Sp. z o.o. oferuje praktyki studenckie w następujących działach:

1. Dział Techniczny
Lokalizacja: siedziba firmy ASMET Sp. z o.o. w Regułach, Al. Jerozolimskie 280 (Piastów)

2. Dział Utrzymania Ruchu
Lokalizacja: Centrum Logistyczne w miejscowości Moszna-Parcela, Gmina Brwinów

3. Magazynowanie
Lokalizacja: Centrum Logistyczne w miejscowości Moszna-Parcela, Gmina Brwinów

Pobierz plik (pdf, 511,37 kB)

Staż w dziale NPD jako junior NPD & sustainability engineer

Firma Graham Packaging Poland, która produkuje w ramach amerykańskiej korporacji (GPC) opakowania z tworzyw sztucznych, poszukuje studenta/osoby kończącej studia na staż w dziale NPD jako junior NPD & sustainability engineer w strukturach Polskich/Europejskich.
Miejsce pracy: Sulejówek koło Warszawy
Możliwość późniejszego zatrudnienia na stałe, na umowę o pracę.

Pobierz plik (pdf, 666,37 kB)

Staż - Asystent ds. Organizacji (Bulmach Sp. z o.o.)

Bulmach Sp. z o.o., firma handlowa z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży obrabiarek do metalu oraz hydrauliki siłowej, poszukuje osoby na stanowisko: Asystent ds. Organizacji – staż z możliwością zatrudnienia.
Miejsce pracy – biuro handlowe firmy / magazyny firmy – Warszawa, Mokotów oraz Dębe Wielkie (pod Warszawą).

Pobierz plik (pdf, 1,70 MB)

Praktyka w działach techniczno-handlowych (DACPOL)

DACPOL, firma techniczno-handlowa prowadząca również działalność doradczą, usługową i produkcyjną, oferuje praktykę zawodową oraz płatną praktykę na okres wakacyjny w działach techniczno-handlowych
Miejsce praktyk: Piaseczno

Pobierz plik (pdf, 202,11 kB)

Praktyki w ATMSolutions

Firma ATMSolutions poszukuje studentów ostatnich lat studiów inżynierskich oraz magisterskich na kierunkach technicznych do odbycia praktyk lub stażu w działach: sprzedaży, serwisu, technicznym, projektowym lub zakupów z możliwością przedłużenia współpracy na stałe.

Pobierz plik (pdf, 16,87 MB)

Praktyki w Coro-Tech Sp. z o.o.

Firma Coro-Tech Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie zaprasza do odbycia praktyk studenckich. Możliwość zatrudnienia po odbyciu praktyk!

Pobierz plik (pdf, 143,40 kB)

Staż w Impact Clean Power Technology

Firma Impact Clean Power Technology S.A., światowy lider w projektowaniu i produkcji baterii litowo-jonowych dla transportu oraz magazynów energii, zaprasza studentów III, IV i V roku z kierunków związanych z projektowaniem i budową samochodów i maszyn, elektroniką, elektrotechniką, itp., do odbycia trzymiesięcznego stażu. Najlepsi stażyści mogą liczyć na propozycję pracy!

Pobierz plik (pdf, 1,27 MB)

Praktyki studenckiw w firmie Astor

Firma ASTOR zaprasza studentów na praktyki. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy na stronie: https://www.astor.com.pl/o-nas/praca-i-rozwoj.html

Pobierz plik (pdf, 66,32 kB)